اخبار - اونیکس هوم - مشاور املاک ترکیه - آلانیا

 • آمار فروش مسکن در ژانویه 2023 در کشور ترکیه

  بر اساس اطلاعات موسسه آمار ترکیه (TUIK)، فروش مسکن در ژانویه نسبت به ماه مشابه سال قبل 10.6 درصد افزایش یافته است . آنتالیا با فروش 1592 خانه مقام اول را در فروش خانه به خارجی ها به خود اختصاص داد. پس از اتباع روسیه، ایران با 526 اقامت، عراق با 229 و اوکراین با 157 اقامت در رتبه های بعدی قرار دارند.

  جزئیات

 • تغییرات هزینه های ثبت سند  مالکیت املاک و مستغلات در سال 2023

  تغییرات هزینه های ثبت سند  مالکیت املاک و مستغلات در سال 2023

  جزئیات

 • تغییراتی در قوانین اخذ تابعیت کشور ترکیه از طریق اخذ املاک و مستغلات به ارزش حداقل 400 هزار دلار در سال 2023 ایجاد شده است.

  تغییراتی در قوانین اخذ تابعیت کشور ترکیه از طریق اخذ املاک و مستغلات به ارزش حداقل 400 هزار دلار در سال 2023 ایجاد شده است.

  جزئیات

 • انواع سند ملک (تاپو) در ترکیه

  انواع سند ملک (تاپو) در ترکیه

  جزئیات

 • به نام کردن قبوض انرژی در کشور ترکیه - اونیکس هوم

  نحوه به نام کردن قبوض انرژی در کشور ترکیه

  جزئیات

 • دریافت گواهی عدم سوء پیشینه در خارج از ایران

  نحوه گرفتن گواهی سوء پیشینه در خارج از ایران (استانبول ، آنکارا، ترکیه )

  جزئیات

 • شرایط دریافت اقامت دایم ترکیه از طریق خرید ملک کمتر از 250 هزار دلار

  شرایط دریافت اقامت دایم ترکیه از طریق خرید ملک کمتر از 250 هزار دلار با توجه به اهمیت دریافت اقامت دائم برای برخی از خارجیان مقیم ترکیه و بخصوص بعضی هموطنان ایرانی امروز به این موضوع میپردازیم در ابتدا تفاوت بین شهروندی و اقامت دائم را بررسی می کنیم و در ادامه به نحوه در یافت آن می پردازیم .

  جزئیات

 • نحوه فروش ملک خریداری شده توسط خارجی ها در ترکیه

  به شایعات اهمیتی ندهید ، قوانین گویای تمام نکات هستند : نکاتی در مورد نحوه فروش ملک خریداری شده توسط خارجی ها در ترکیه

  جزئیات

 • انواع بورسیه تحصیلی در کشور ترکیه

  کشور ترکیه یکی از مقاصد جذاب برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی محسوب می‌شود. چراکه علاوه‌بر نزدیکی به ایران، مدارک اعطایی این کشور مورد تایید اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی است. بنابراین پلی مناسب برای انتقال ادامه زندگی و کار به بهترین کشورهای دنیا به‌شمار می‌آید. آنچه ممکن است در این میان ذهن مخاطب را به خود مشغول سازد، مقدار هزینه‌های تحصیل در ترکیه است. با این حال، متقاضی با دریافت بورسیه های تحصیلی ترکیه می‌تواند به صورت کاملا رایگان و یا نیمه رایگان در این کشور به تحصیل بپردازد.

  جزئیات

 • آخرین قوانین اقامت ترکیه به تاریخ اول دسامبر 2021

  از تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۲۱ قوانین مربوط به ارسال پستی مدارک برای دریافت اقامت توریستی تغییر کرده است و شـما بایـد بـرای ارسـال مـدارک بصـورت حضوری به اداره ی اقامت محل زندگی خود مراجع کنید. ادامه ...

  جزئیات

 • آخرین تعییرات در قوانین خرید ملک در ترکیه در سال 2022

  آخرین تعییرات در قوانین خرید ملک در ترکیه در سال 2022 : آخرین تعییرات قوانین خرید ملک برای کلیه خارجیان متقاضی خرید ملک در ترکیه در سال 2022 دچار تغییر شد . این قانون بیانگر این موضوع است که هر فرد خارجی در صورت خرید ملک در ترکیه باید با ارز خارجی (یورو ، دلار و ...) خرید کند و ارز وارد شده را باید از طریق بانک های ترکیه به بامک مرکزی بفروشد و در مقابل آن برگه گواهی مبادله ارزی(döviz alım belgesi) را دریافت و به اداره تاپو تحویل دهد . ادامه ....

  جزئیات

 • مدارک مورد نیاز برای تبدیل گواهینامه ایرانی به گواهینامه ترک

  مدارک مورد نیاز برای تبدیل گواهینامه ایرانی به گواهینامه ترک پاسپورت ، کارت اقامت ترکیه ، گواهینامه ایرانی ، 6 قطعه عکس ، مدرک تحصیلی توجه داشته باشید که تمامی این مدارک باید دارای اعتبار باشند .

  جزئیات